Azar Görüntülü Konuşma Programı

Yeni arkadaşlar ile tanışmanızı, arkadaş olmanızı ve konuşma ortamı oluşturmanızı sağlayan Azar görüntülü konuşma ile 190’dan fazla ülkeden kişi ile iletişime geçebilirsiniz. Dünya çapında 100 milyondan fazla kişinin indirdiği ve 20 milyardan fazla eşleşme yapabileceğiniz program App Store ve Google Play’in öne çıkan uygulamalarından birisi olarak göze çarpıyor. Görüntülü sohbet etmeyi seviyor ve yurtdışından kişiler ile konuşmak istiyorsanız; Azar görüntülü konuşma programını indirerek kullanmaya başlayabilirsiniz.

Azar Görüntülü Konuşma Nedir?

Azar görüntülü konuşma programı kısaca insanlar ile görüntülü olarak sohbet etmenizi sağlayan, pek çok kişi ile sizin bilgileriniz doğrultusunda eşleştirme yaparak istediğiniz cinsiyet ve bölgeden kişiler ile tanışmanızı sağlayan bir uygulamadır.

 • Keşfet & bağlan özelliği ile eşleşme yapabileceğiniz programı, Wifi ve 3G/4G ile görüntülü sohbet etmenize olanak tanır.
 • Dilediğiniz bölgeden dilediğiniz cinsiyette kişilerle eğlenceli sohbetler oluşturmanızı sağlar.
 • Sohbetlere neşe katmanıza olanak sağlayan yüz tanıma teknolojisi ile dilediğiniz filtre, kostüm ve ektikonları kullanabilirsiniz.
 • Arkadaşlarınıza mesaj göndermenizi ve onlar ile video arama yapabilmenizi sağlar.
 • Anlık çeviri özelliği ile yabancı dil konusunda sıkıntı çeken üyelerinin herkes ile kolayca anlaşmasına olanak sağlar.

Azar Görüntülü Konuşma Nasıl Kullanılır?

Azar görüntülü konuşma programının kullanımı oldukça basittir. Uygulamayı kullanabilmeniz için bazı adımları izlemeniz gerekmektedir. Size verdiğimiz adımları izleyerek Azar görüntülü konuşma programını kullanarak; çevrenizden ya da başka ülkelerden kişiler ile görüntülü sohbet edebilirsiniz.

 1. Azar Görüntülü konuşmayı kullanmanız için öncelikle uygulamayı indirmeniz gerekmektedir. Uygulamayı Azar indir ile App Store ya da Google Play üzerinden indiriniz.
 2. Programı çalıştırarak cinsiyetinizi, yaşınızı ve sohbet edeceğiniz bölge ile ilgili tercihlerinizi belirtiniz.
 3. Hesabınızı açmak için Facebook hesabı kullanabileceğiniz gibi mail adresinizi de kullanabilirsiniz.

 1. Bilgilerinizi doldurduktan sonra uygulama açılacak ve sohbete başlamak için ekranınızı kaydırmanızı isteyecektir. Aynı zamanda uygulama hobileriniz hakkında da bilgi isteyecek böylece size göre eşleştirme yapacaktır.
 2. Ekranınızı kaydırarak insanlar ile sohbet etmeye başlayabilirsiniz.

Azar’ın Diğer Sohbet Programlarından Farkı

 • Azar Görüntülü konuşma programı, diğer sohbet programlarının aksine mekan sınırlaması olmadan pek çok kişi ile tanışmanızı sağlar.
 • Aynı zamanda Azar chat çeviri özelliği ile yabancılar ile kolayca iletişim kurabilmenizi sağlar. Böylece yabancı dil konusunda sıkıntı çekiyorsanız; farklı dil konuşan yabancılar ile kolayca iletişim kurabilirsiniz.
 • İstediğiniz cinsiyetten ve bölgeden kişiler ile muhabbet etmenizi sağlayarak; kriterlerinize uygun kişiler ile tanışmanızı sağlar. Böylece anlaşamayacağınız kişiler ile eşleşmenizin önüne geçmektedir.
 • Filtre, ektikon ve kostüm özelliği ile eğlenceli paylaşımlarda ve sohbetlerde bulunmanızı sağlar.
 • Azar görüntülü konuşma programını daha fazla özellik ile kullanmak istiyorsanız; Azar video chat için VIP üyelik satın alabilirsiniz. Böylece Azar görüntülü sohbet programını daha fazla özellik ile kullanarak daha fazla kişi ile konuşabilir ve daha farklı şekillerde programı kullanma şansını elde edebilirsiniz.

Azar Görüntülü Konuşma Kişisel Bilgilerinizi Korur

Sıkı bir gizlilik politikası ile kişisel bilgilerinizin korunmasını ve 3. Kişilere dağıtılmamasını sağlayan program, bilgilerinizi kiralamaz, satmaz ya da paylaşmaz. Azar profilinizde gördüğünüz bilgiler diğer kullanıcılar ile paylaşılan tek bilgidir. Üçüncü kişiler ile asla konum bilgilerinizi paylaşılmadığı Azar platformu, sadece sizin kendi iradeniz ile bilgi paylaşımı yaptığınız konularda sorumluluk kabul etmemektedir; bu neden ile profilinizde yer alan hassas bilgilerinizin paylaşımında dikkatli olmanız gerekmektedir. Hassas bilgilerinizi profilinizde paylaşmamanız sizin güvenliğinize olacaktır; bu nedenle sizi işaret eden bilgilerinizi profilinizde paylaşmamanız sosyal hayatınız açısından büyük önem arz etmektedir.

Azar görüntülü sohbet uygulaması hakkında daha fazlasını öğrenmek için Azar.chat web sayfasını okuyabilirsiniz.

Resmi Hesaplar

Azar – Twitter Türkiye (@AzarTurkiye)